Zdjecie nie zostalo zaladowane.

Budowa w Oławie ul. Iwaszkiewicza

Cztery budynki wielorodzinne A, B, C i D

BUDYNEK A
Zaprojektowano budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony, przykryty dachem płaskim. W budynku znajduje się 39 mieszkań, 3 lokale usługowe i 4 garaże. Ponadto w piwnicy znajduje się 39 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne takie jak: rozdzielnie niskich prądów, pomieszczenie wodomierza i przyłącze ciepła. Budynek wyposażony jest w trzy klatki schodowe. Przy wejściu do każdej klatki schodowej znajduje się pomieszczenie na wózki .

BUDYNEK B
Zaprojektowano budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony, przykryty dachem płaskim. W budynku znajdują się 23 mieszkania, 6 lokali usługowych, 2 lokale biurowe. Ponadto w piwnicy znajdują się 23 komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne takie jak: 2 rozdzielnie niskich prądów, pomieszczenie wodomierza i przyłącze ciepła. Budynek wyposażony jest w trzy klatki schodowe. Przy wejściu do każdej klatki schodowej znajduje się pomieszczenie na wózki .

BUDYNEK C
Zaprojektowano budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony , przykryty dachem płaskim. W budynku znajduje się 39 mieszkań, 9 lokali usługowych . W piwnicy znajdują się pomieszczenia na wózki. Ponadto w piwnicy znajduje się 39 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne takie jak: rozdzielnie niskich prądów, pomieszczenie wodomierza i przyłącze ciepła. Budynek wyposażony jest w trzy klatki schodowe.

BUDYNEK D
Zaprojektowano budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony, przykryty dachem płaskim. W budynku znajduje się 39 mieszkań i 4 garaże. Ponadto w piwnicy znajdują się 39 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne takie jak: 2 rozdzielnie niskich prądów, pomieszczenie wodomierza i przyłącze ciepła. Budynek wyposażony jest w trzy klatki schodowe. Przy wejściu do każdej klatki schodowej znajduje się pomieszczenie na wózki.

Powierzchnie mieszkań i ilość pokoi dostępne na stronie:
KLIKNIJ TUTAJ
  • Data Rozpoczęcia
    wrzesień 2016
  • Planowana Data Zakończenia
    Budowa zakończona