Project

Zakończenie Budowy Budynku wielorodzinnego w Kamieńcu Wrocławskim

Zakończenie realizacji budynku wielorodzinnego w Kamieńcu Wrocławskim. Budynek oferuje 46 mieszkań na nowoczesnym osiedlu. Posiadamy mieszkania 1,2,3 pokojowe na rożnych kondygnacjach o powierzchniach od 29m2 do 75m2. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. lokalizacja, zaledwie 1,5 km od obwodnicy wschodniej oraz od granicy Wrocławia.

W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa oraz gimnazjum, ośrodek zdrowia, przedszkola, dwie restauracje, komisariat policji, kościół oraz kilka sklepów. Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne.

Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95. Rozpoczęcie budowy budynku wielorodzinnego w Kamieńcu Wrocławskim nastąpiło w 1 kwartale 2015 roku


  • Data Rozpoczędzia
    1 kwartał 2015
  • Planowana Data Zakończenia
    Budowa zakończona
  • Kategoria

    Budowa